Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego zaprasza dzieci do udziału w XII edycji Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego „Bezpiecznie na wsi", który przebiega pod honorowym patronatem Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi.

 

Uczestnikami konkursu mogą być uczniowie Szkół Podstawowych z terenu działania Oddziału Regionalnego KRUS w Warszawie w następujących kategoriach wiekowych:

I grupa – klasy 0-III szkoły podstawowej

II grupa – klasy IV-VIII szkoły podstawowej.

 

Zadaniem konkursowym jest wykonanie dwuwymiarowej pracy plastycznej w formacie A-3, w dowolnej technice, obrazującej upowszechnianie przez Kasę Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego sposoby zapobiegania upadkom osób podczas pracy i przebywania w gospodarstwie rolnym.

Warunkiem udziału w Konkursie jest dołączenie do zgłaszanej pracy podpisanego przez przedstawiciela ustawowego uczestnika formularza zgłoszeniowego.

 

Regulamin oraz formularze zgłoszeniowe znajdą Państwo do pobrania poniżej:

Regulamin Konkursu - pobierz

Formularz zgłoszeniowy autora pracy - pobierz

Karta zgłoszenia udziału szkoły - pobierz

 

Jednocześnie zachęcamy dzieci do sprawdzenia swojej wiedzy i do przygotowania się do konkursu. Na stronie internetowej www.krus.gov.pl w zakładce „Bezpieczne dziecko w gospodarstwie rolnym" do dyspozycji znajdują się materiały, z których dowiedzą się co można zrobić, żeby wspomóc rodziców w dbaniu o własne bezpieczeństwo.

Kontakt

Gminny Ośrodek Kultury
w Zbuczynie
tel.: 500 799 675
e-mail: kontakt@gokzbuczyn.pl 
adres: ul. Jana Pawła II 3,
08-106 Zbuczyn

Gminna Biblioteka Publiczna
w Zbuczynie

tel.: 515 783 251
e-mail: kontakt@gokzbuczyn.pl
adres: ul. Jana Pawła II 3,
08-106 Zbuczyn
godz. pracy: pn-pt od 9.00 do 17.00

Nasze plakaty