Niniejsza nota prawna stanowi regulację prawną dotyczącą korzystania ze stron internetowych Gminnego Ośrodka Kultury w Zbuczynie.

Prawo autorskie
I.Treść stron internetowych Gminnego Ośrodka Kultury w Zbuczynie chroniona jest prawem autorskim. Zawartość serwisu Gminnego Ośrodka Kultury w Zbuczynie może być przez użytkowników wykorzystywana tylko dla użytku osobistego. Wykorzystanie do innych celów, a w szczególności komercyjnych, w tym kopiowanie, publiczne odtwarzanie lub udostępnianie osobom trzecim w inny sposób, może następować tylko pod warunkiem uzyskania wyraźnego pisemnego zezwolenia ze strony Gminnego Ośrodka Kultury w Zbuczynie. W celu uzyskania zgody na wykorzystanie zawartości serwisu oraz publikacji linku do www.gokzbuczyn.pl w innych serwisach należy się z kontaktować z nami pod adresem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..
II. Każdy z użytkowników zobowiązany jest do poszanowania praw autorskich.
III.Prawo do logo Gminnego Ośrodka Kultury w Zbuczynie oraz tekstów jest zastrzeżone.


Zasady korzystania z serwisu
I. Gminnego Ośrodka Kultury w Zbuczynie sobie prawo do dokonywania zmian oraz poprawiania informacji zawartych na stronach internetowych w każdym czasie i w jakimkolwiek zakresie bez wcześniejszego powiadamiania użytkowników.
II. Przesyłając materiał do serwisu, Gminny Ośrodek Kultury w Zbuczynie nabywa nieodpłatne prawo wykorzystania, używania i dystrybuowania takich informacji bez żadnych ograniczeń terytorialnych bądź czasowych.


Odpowiedzialność
I.Informacje zawarte w serwisie internetowym Gminnego Ośrodka Kultury w Zbuczynie zostały zebrane w dobrej wierze i na podstawie źródeł uznanych za wiarygodne, jednak Gminnego Ośrodka Kultury w Zbuczynie nie ponosi odpowiedzialności za kompletność, aktualność oraz rzetelność zamieszczonych informacji. Wszelkie informacje zawarte w serwisie Gminnego Ośrodka Kultury w Zbuczynie mogą być przedstawione w formie niepełnej, skróconej lub mogą być przedawnione.
II.Serwis internetowy Gminnego Ośrodka Kultury w Zbuczynie posiada linki do stron instytucji/osób trzecich. Gminny Ośrodek Kultury w Zbuczynie nie ponosi żadnej odpowiedzialności za treści umieszczone na tych stronach.
III.Gminny Ośrodek Kultury w Zbuczynie nie ponosi odpowiedzialności za decyzje podjęte na podstawie informacji zawartych na stronie internetowej www.gokzbuczyn.pl ani za ich wykorzystanie przez osoby trzecie.W przypadku pytań, komentarzy lub uwag dotyczących strony internetowej prosimy o kontakt przez e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Kontakt

Gminny Ośrodek Kultury
w Zbuczynie
tel.: 500 799 675
e-mail: kontakt@gokzbuczyn.pl 
adres: ul. Jana Pawła II 3,
08-106 Zbuczyn

Gminna Biblioteka Publiczna
w Zbuczynie

tel.: 515 783 251
e-mail: kontakt@gokzbuczyn.pl
adres: ul. Jana Pawła II 3,
08-106 Zbuczyn
godz. pracy: pn-pt od 9.00 do 17.00

Nasze plakaty