Plakat zapraszający na wykład:	 GMINNY OŚRODEK KULTURY W ZBUCZYNIE – UNIWERSYTET TRZECIEGO WIEKU W ZBUCZYNIE ZAPRASZAJĄ NA WYKŁAD  MAŁGORZATY BORKOWSKIEJ pod tytułem „Turystyka kulinarna na Mazowszu”. 27 kwietnia 2023 roku, godz. 12.00; sala widowiskowa GOK Zbuczyn (ul. Jana Pawła II 3). Małgorzata Borkowska – współwłaścicielka Dworu w Mościbrodach. Członkini Zarządu Mazowieckiej Regionalnej Organizacji Turystycznej oraz w Nadbużańskiej Lokalnej Organizacji Turystycznej. Współzałożycielka pierwszego na Mazowszu Szlaku Kulinarnego Mazowiecka Micha Szlachecka i fundacji o tej samej nazwie. Członkini Rady LGD Ziemi Siedleckiej oraz Rady Programowej GOK Zbuczyn. Przewodnik turystyczny i Prezes Sądu Koleżeńskiego PTTK Oddział Podlasie w Siedlcach. Na górnej części plakatu sześć fragmentów zdjęć, które pokazują piękną przyrodę i zabytki Mazowsza: Stanisławów, Radom z lotu ptaka, dwór w Mościbrodach z lotu ptaka, dworek w Suchej, Muzeum Wsi Mazowieckiej w Sierpcu oraz pomnik Fryderyka Chopina w Żelazowej Woli . W dolnej części plakatu po prawej stronie zdjęcie Małgorzaty Borkowskiej, po lewej stronie logotypy  GMINNEGO OŚRODKA KULTURY W ZBUCZYNIE oraz UNIWERSYTETU TRZECIEGO WIEKU W ZBUCZYNIE. Obok znajduje się herb gminy Zbuczyn. W prawym dolnym rogu dwa hasła: Nieznane znane Mazowsze. Odkryj Mazowsze na nowo!

O spotkaniu z Małgorzatą Borkowską czytaj także na: tygodniksiedlecki.com, zyciesiedleckie.pl. podlasie24.pl.