Szanowni Państwo, Drodzy Czytelnicy!

Od czerwca 2023 roku Gminna Biblioteka Publiczna w Zbuczynie umożliwia swoim czytelnikom darmowy dostęp do e-booków audiobooków oraz synchrobooków w serwisie Legimi. Legimi udostępnia ponad 167 000 e-booków oraz 72 000 audiobooków.

Logotyp LEGIMI - to napis LEGIMI

 

ZASADY KORZYSTANIA Z DOSTĘPU DO LEGIMI:

 1. Darmowy dostęp do zbiorów w serwisie Legimi mają wyłącznie   czytelnicy zarejestrowani w Gminnej Bibliotece Publicznej
  w Zbuczynie.
  Warunkiem jest posiadanie konta nieobciążonego żadnymi zaległościami. Jeśli osoba nie jest zarejestrowana w Bibliotece, może to zrobić przy odbiorze kodu.
 1. Biblioteka dysponuje ograniczoną liczą kodów na każdy miesiąc. Liczy się kolejność zgłoszeń.
 1. Kody wydawane są od 1 roboczego dnia miesiąca (jeżeli 1. dzień miesiąca przypada w sobotę, kody wydawane są od poniedziałku) podczas osobistej wizyty w Bibliotece.
 1. Obowiązuje zasada: jedno konto czytelnicze = jeden kod.
 1. Jeden kod uprawnia do korzystania z oferty Legimi na dwóch urządzeniach.
 1. Odebrany kod dostępu aktywujemy na stronie internetowej https://www.legimi.pl/mazowieckie/
 1. Kod jest aktywny przez 30 dni licząc od momentu aktywowania.
 1. Uzyskany przez Czytelnika kod musi być aktywowany najpóźniej do 20. dnia miesiąca, w którym został pobrany. W przypadku braku aktywacji, kod zostanie przekazany kolejnemu Czytelnikowi.
 1. Czytelnik, który nie aktywuje otrzymanego kodu, ma blokadę na wydanie kodu w następnym miesiącu.

Zapraszamy do skorzystania z naszej nowej oferty. Szczegóły w Bibliotece.

Plakat informujący o ofercie LEGIMI - ebooków i synchobooków. Na środku plakatu napis: Mnóstwo książek 167 000 do czytania, 72 000 do słuchania bez limitu Zapytaj bibliotekarza o kod dostępu! Na górze plakatu logotyp LEGIMI, na dole - okładki dwóch książek: Przemysława Piotrowskiego i Anne Ernaux pod tytułem "Lata"


Plakat informujący o ofercie LEGIMI - ebooków. Na środku plakatu napis: 167 000 ebooków dostępnych do słuchania w naszej Bibliotece. Zapytaj bibliotekarza o kod dostępu! Na górze plakatu logotyp LEGIMI, na dole - okładki dwóch książek: Przemysława Piotrowskiego i Anne Ernaux pod tytułem "Lata"

 

PDF icon Instrukcja wydawania kodów Legimi Czytelnikom Konsorcjum Bibliotek Publicznych Województwa Mazowieckiego → POBIERZ

 

 

Kontakt

Gminny Ośrodek Kultury
w Zbuczynie
tel.: 500 799 675
e-mail: kontakt@gokzbuczyn.pl 
adres: ul. Jana Pawła II 3,
08-106 Zbuczyn

Gminna Biblioteka Publiczna
w Zbuczynie

tel.: 515 783 251
e-mail: kontakt@gokzbuczyn.pl
adres: ul. Jana Pawła II 3,
08-106 Zbuczyn
godz. pracy: pn-pt od 9.00 do 17.00

Nasze plakaty