4 październik 2022 r. o godz. 12.00 w sali widowiskowej GOK Zbuczyn odbędzie się już 3 spotkanie autorskie, tym razem z Katarzyną Grocholą w roli głównej, w ramach projektu „6 spotkań autorskich na 6 z !”- cykl spotkań z wybitnymi postaciami ze świata literatury polskiej. „Upoważnienie do szczęścia” to temat jakże aktualny i motywujący skierowany do seniorów z terenu gminy Zbuczyn, podopiecznych Środowiskowego Domu Samopomocy w Tchórzewie oraz podopiecznych Dziennego Domu "Senior +" w Zbuczynie. Projekt dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach programu PROMOCJA CZYTELNICTWA 2022. Spotkanie będzie transmitowane online.

PARTNERZY PROJEKTU: Szkoła Podstawowa im. Żołnierzy Wyklętych w Borkach-Kosach, Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Borkach Wyrkach, Szkoła Podstawowa im. Jana Czesława Tajcherta w Czuryłach, Szkoła Podstawowa im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Dziewulach, Niepubliczna Szkoła Podstawową w Izdebkach Kosnach, Szkoła Podstawowa w Krzesku-Królowa Niwa, Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Ługach Wielkich, Szkoła Podstawowa im. Jan Pawła II w Zbuczynie, Gminne Przedszkole w Zbuczynie, Środowiskowy Dom Samopomocy w Tchórzewie, Dzienny Dom "Senior +" w Zbuczynie, Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Zbuczynie.