Znamy laureatów!

Poniedziałkowe popołudnie 9 maja 2022 roku dostarczyło nam nie lada emocji, a to za sprawą podsumowania II Gminnego Konkursu Języka Angielskiego "English Vocabulary Master", które odbyło się w Szkole Podstawowej im. Jana Czesława Tajcherta w Czuryłach. Spośród 22 reprezentantów szkół podstawowych z terenu Gminy Zbuczyn wyłoniono następujące osoby:

kategoria kl. VII-VIII

1 miejsce - Natalia Nieścieruk - Szkoła Podstawowa w Czuryłach
2 miejsce - Milena Izdebska - Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Ługach Wielkich
3 miejsce - Oliwia Prekurat - Szkoła Podstawowa w Zbuczynie

kategoria kl. IV-VI

1 miejsce - Maja Piekarska - Szkoła Podstawowa w Zbuczynie
2 miejsce - Anastazja Williams - Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Izdebkach - Kosnach
3 miejsce - Robert Williams - Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Izdebkach - Kosnach

Laureaci otrzymali dyplomy oraz nagrody w postaci kart podarunkowych do Salonu Empik, a pozostali uczestnicy i opiekunowie dyplomy za udział
oraz podziękowania. Konkurs odbył się pod patronatem Pana Huberta Pasiaka Wójta Gminy Zbuczyn.

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom, a wszystkim osobom zaangażowanym w organizację konkursu składamy ogromne podziękowania.
Zapraszamy za
rok!