Przesłuchania konkursowe X Jubileuszowego Powiatowego Konkursu Piosenki Anglojęzycznej AROUND THE MUSIC dla solistów i duetów odbędą się w najbliższy czwartek, tj. 20 maja 2021 r. od godz. 10.00, w sali widowiskowej Gminnego Ośrodka Kultury w Zbuczynie.

Każdemu uczestnikowi konkursu została wyznaczona konkretna godzina występu (do pobrania poniżej). Przewidywany czas na występ to 10 minut, który obejmuje próbę dźwięku i nagłośnienia oraz występ właściwy. Wystąpienie konkursowe będzie uwiecznione w postaci nagrania video. Nagrania laureatów pierwszych miejsc w każdej kategorii wiekowej zostaną opublikowane w serwisie You Tube. 

Występy wszystkich uczestników oceniane będą w dniu konkursu przez profesjonalne Jury.

Skład Jury to:

- Monika Urlik - przewodnicząca Jury, muzyk-artysta,

- Renata Kulik - dyrektor Europejskiego Centrum Szkolenia Językowego Eurolingua Siedlce,

- Krzysztof Boruta - dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Zbuczynie.

Wyniki zostaną opublikowane na naszej stronie internetowej 21 lub 24 maja 2021 r. 

Wszyscy uczestnicy zobowiązani są do dostarczenia (w dniu występu) wydrukowanej i podpisanej przez rodzica lub opiekuna prawnego klauzuli informacyjnej. Klauzula dostępna jest na stronie: http://gokzbuczyn.pl/523-x-edycja-around-the-music 

Podkłady muzyczne prosimy przesłać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub dostarczyć organizatorom przed występem na nośniku pendrive.

Prosimy o punktualny przyjazd na wyznaczoną godzinę, co pozwoli nam trzymać się ustalonego harmonogramu. 

Podczas konkursu będą zbierane słodycze w ramach akcji "Wrzuć cukierka do pudełka radość dzieci będzie wielka". Jej celem jest wsparcie dzieci z domów dziecka. Zachęcamy do aktywnego włączenia się w tą szczytną akcję! 

 

Harmonogram występów → pobierz

Kontakt

Gminny Ośrodek Kultury
w Zbuczynie
tel.: 500 799 675
e-mail: kontakt@gokzbuczyn.pl 
adres: ul. Jana Pawła II 3,
08-106 Zbuczyn

Gminna Biblioteka Publiczna
w Zbuczynie

tel.: 515 783 251
e-mail: kontakt@gokzbuczyn.pl
adres: ul. Jana Pawła II 3,
08-106 Zbuczyn
godz. pracy: pn-pt od 9.00 do 17.00

Nasze plakaty