Talent połączony z systematyczną pracą przynosi piękne efekty! 19 czerwca scenę Gminnego Ośrodka Kultury w Zbuczynie przejęły grupy taneczne i akrobatyczne, prezentując rezultaty wielu miesięcy prób, treningów i doskonalenia choreografii. Gratulujemy wszystkim uczestnikom wspaniałych występów
Dziękujemy instruktorom Klaudii Uchmańskiej-Prochence, Paulinie Żurawskiej i Fabianowi Prochence za całoroczną pracę pełną pasji i zaangażowania













