Get Adobe Flash player

Celem projektu jest wzmocnienie sektora ekonomii społecznej w subregionie siedleckim,
w szczególności poprzez tworzenie nowych podmiotów ekonomii społecznej oraz wspieranie istniejących

Klub Miłośników Teatru

Zapraszamy na cykliczne wyjazdy na spektakle prezentowane na warszawskich scenach teatralnych

Gościmy:

Wykład dla słuchaczy UTW

26 lutego /środa/ odbędzie się kolejny, wyjazdowy tym razem, wykład UTW Zbuczyn. Przypominamy słuchaczom o wyjeździe o o godz. 11.15 z pod GOK Zbuczyn.  Wykład odbędzie się w Muzeum Regionalnym w Siedlcach a poprowadzi go Pan Sławomir Kordaczuk zastępca dyrektora Muzeum Regionalnego w Siedlcach. Podczas wykładu odbędzie się również pokaz multimedialny "100 fotografii o dawnych Siedlcach". Wykład zostanie poprzedzony zwiedzaniem ekspozycji muzealnej.

Najnowsze galerie

Dni Gminy Zbuczyn 2014