Drodzy Słuchacze Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Zbuczynie zapraszamy na wykład!

Obecna sytuacja pokrzyżowała plany na spotkania w sali widowiskowej Gminnego Ośrodka Kultury w Zbuczynie.
Udało się zrealizować to przedsięwzięcie online.
Zapraszamy do obejrzenia i posłuchania tego specjalnego, wirtualnego wykładu.

dr n. med. Ewa Czeczelewska "Niedokrwistość"

Temat, który dotyczy duży procent społeczeństwa. Dobrze już nam znana p. Ewa podzieli się z nami swoją wiedzą. Czy zmiany na paznokciach lub na języku mogą wskazywać na niedobór żelaza? - na te i inne pytania znajdziemy odpowiedź podczas wykładu. Zapraszamy do obejrzenia.

Dr n. med. Ewa Czeczelewska wydała książkę pt."Naprawczy Program Twojego Zdrowia. Podręcznik motywacyjny 40+". Podręcznik o tym jak zdiagnozować problemy zdrowotne oraz w jaki sposób je realnie naprawiać.

Jeśli dokucza Ci jedna z dolegliwości tj. nadwaga, nadciśnienie, zaparcia, bóle mięśni i stawów, słaba kondycja paznokci – to właśnie ta książka jest dla Ciebie.

Możesz ją kupić: https://www.naukapielegnowania.com/ksiazki lub wypożyczyć w Gminnej Bibliotece Publicznej w Zbuczynie.