Filia Gminnego Ośrodka Kultury wyposażona jest w dwie sale konferencyjne które komfortowo pomieszczą 45 osób każda.

Jedna z nich wyposażona jest w telewizor LCD, ekran, flipchart  oraz małe nagłośnienie. Posiadamy również wygodną i funkcjonalną szatnię, wyposażoną w sprzęt AGD kuchnię, zaplecze magazynowe. Pokoje na poddaszu pozwalają na komfortowy nocleg 15 osób z możliwością rozszerzenia liczby miejsc do 23 (rozkładane kanapy pokoju wypoczynkowego na poddaszu). Na terenie całego obiektu udostępniamy bezprzewodowy internet oraz stanowisko komputerowe dla gości. Boisko wyposażone jest w niezbędny sprzęt sportowy (bramki, siatki i słupki do siatkówki oraz tenisa ziemnego, dwa mobilne kosze do mini koszykówki).  Oferujemy również możliwość udostępnienia grilla pod drewnianą altaną.
Filia GOK jest dostępna dla inicjatyw społeczności lokalnych, imprez kulturalnych i artystycznych. Pomagamy tworzyć i rozwijać aktywności mieszkańców Gminy Zbuczyn, jesteśmy otwarci na współpracę, oferujemy swoje doświadczenie i potencjał. Prowadzimy działalność niekomercyjną szczególnie nastawiona na rozwój kulturalny mieszkańców Gminy Zbuczyn.W sprawie szczegółów prosimy skorzystać z danych kontaktowych dostępnych na stronie.