Oto nasze propozycje dla dzieci, młodzieży, dorosłych i seniorów. Zapraszamy do lektury i do aktywnego uczestnictwa!

Na zapisy chętnych na wszystkie zajęcia oczekujemy do 7 lutego (tel. 500 799 675); ilość miejsc ograniczona. Szczegóły na plakatach poniżej.

Podstawy tańca towarzyskiego dla początkujących lub tych, którzy już tańczą, ale chcą utrwalić ruchy i kroki. Warsztaty dla 3 grup wiekowych w 3 odrębnych grupach.

Podstawy tańca nowoczesnego dla dzieci i młodzieży (początkujących lub tych, którzy już tańczą, ale chcą utrwalić ruchy i kroki). Warsztaty dla 2 grup wiekowych: dzieci do lat 8 i dzieci powyżej 8 lat 2 odrębnych grupach.

Nauka pieczenia dla pierniczków i babeczek dla dzieci i młodzieży. Uwaga! Trzeba zabrać swój wałek!!!

Siedlecka szkołą językowa Eurolinqua swoje zaproszenie kieruje do dzieci w wieku od 6 do 12 lat. Zajęcia tematyczne odbywały się będa od 10 do 14 lutego. Zapraszamy do zapisów na "Językowe Ferie Zimowe w GOK Zbuczyn" pod tel. 506 711 099. Uwaga -> liczba miejsc ograniczona! Co czeka uczestników?, warsztaty języka angielskiego, mnóstwo gier i zabaw językowych, 4 bloki tematyczne, językowe zajęcia terenowe, miła atmosfera.

Podstawy gry na gitarze lub perkusji i nauka śpiewu. Warsztaty dla 3 grup ćwiczących bez ograniczeń wiekowych; dedykowane raczej początkującym lub chcącym utrwalić podstawy umiejętności na w/w instrumentach/w śpiewie. 10 luty: gitara, 11 luty perkusja, 12 luty wokal.

Oferta dla seniorów: nie spędzajcie ferii w domy tylko z nami! Seniorom dedykujemy cykl zajęć tematycznych dla początkujących, w odrębnych grupach tylko dla nich:

- taniec towarzyski (17-18-19 luty), - zajęcia plastyczne (18-19-20 luty), - soroban (japońskie liczydła) - 21 luty.

Soroban to japońskie liczydła. Trzeba wiedzieć, że w 1989 r. japońskie Ministerstwo Edukacji uznało konieczność nauczania posługiwania się sorobanem jako podstawy w nauczaniu matematyki w szkołach podstawowych. W naszej ofercie zajęć na ferie proponujemy godzinne zajęcia nauki liczenia dla dzieci i młodzieży. Warto dodać, iż prowadzący zajęcia Karol Sieńkowski - twórca Akademia Sorobanu, znalazł się wśród finalistów konkursu Popularyzator Nauki 2019.

Misja Robotyka to oferta dla dzieci, które poprzez zabawę klockami Lego konstruują głównie pojazdy, po czym programują je aby te samodzielnie poruszały się. Zajęcia w 3 grupach – bez ograniczeń wiekowych - w Szkole Podstawowej w Zbuczynie.

Musicon działa podobnie jak katarynka lub pozytywka, z tą różnicą, że tutaj Ty jesteś kompozytorem :) Wciskasz przyciski – programujesz melodię – komponujesz, liczysz, rozwijasz się manualnie. Dzięki materiałom edukacyjnym Musicon świetnie sprawdza się na zajęciach w przedszkolu i szkole. Zajęcia w 3 grupach – dla dzieci od 3 do 9 lat.

Zajęcia interaktywne to oferta dla dzieci i młodzieży. Prawie całodzienne zajęcia (19 i 20 lutego), jak też 2-godzinne 12-13 lutego w Filii GOK w Starym Krzesku, wypełnią gry i zabawy z x-boxem. Zajęcia w 2 turach: 12-13 luty (16-18.00) w Starym Krzesku, 19-20 luty (9-17.00) GOK Zbuczyn.

Bałwankowe książki to propozycja, którą kierujemy do najmłodszych: wspólne czytanie bajek uzupełni malowanie i rysowanie usłyszanych książkowych opowieści.

Zostań iluzjonistą! Jak wyczarować królika z kapelusza lub jak wyjąć jajko zza pazuchy? Być może nie konkretnie te, ale inne sztuki i sztuczki zobaczycie, jeśli weźmiecie udział w warsztatach z iluzjonistą p. Jerzym Jakubem Buczyńskim. UWAGA! Zabawa dla dzieci powyżej 7 lat! Uwaga! " Na deser" atrakcja - 21 lutego o godz. 16.30 uczestnicy zaprezentują swoim rodzicom i opiekunom nabyte podczas zajęć umiejętności "czarowania".

Gra w słowa, gra słów - to zabawa dedykowana dzieciom od o do 7 lat, w 3 oddzielnych grupach: 0-3 lata - 11.00-11.45, 4-6 lat - 12.00-12.45, 6-7 lat - 10.00-10.45. Gra słów – zabawa polegająca na użyciu słów/wyrazów tych samych lub podobnie brzmiących, w celu uzyskania odmiennych znaczeń, nastrojów i funkcji. Wszystko przy muzycznym akompaniamencie.

Zajęcia plastyczne dla dzieci, młodzieży i seniorów, w oddzielnych grupach: seniorzy - 10.30-11.30, kl. 0-III - 12.00-13.00, kl. IV-VI - 13.00-14.00, kl. VII-VIII - 14.30-16.00.