Gratulujemy wszystkim biorącym udział w naszym Przeglądzie. Zobaczcie, kogo jury nagrodziło i wyróżniło.

Jury "XI Przeglądu kolęd, pastorałek i piosenek świątecznych" w składzie:

  • dr Barbara Żarnowiecka,
  • Danuta Błażejczyk,
  • Błażej Drab,

po długich naradach przyznało następujące nagrody i wyróżnienia: 

 

SZKOŁA PODSTAWOWA KL. I – III

  1. Agata Kowal – Manufaktura Dźwięków

          Opiekun – Alicja i Michał Ostromeccy

 

  1. Lena Wójcik – Szkoła Podstawowa im. Gen. Ignacego Prądzyńskiego w Nowych Iganiach

        Opiekun – Izabela Skwarek

  1. Zespół Tropiciele – Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Zbuczynie

        Opiekun – Anna Kondraciuk i Jolanta Stawowy

 

  1. Lena Ornowska – zgłoszenie indywidualne

           Opiekun – Barbara Ornowska

  1. Antonina Sudoł – Zespół Szkół Publicznych w Suchożebrach

           Opiekun – Beata Krupa

 

Wyróżnienie:

  • Nel Jagiełło – Katolicka Szkoła Podstawowa w Siedlcach

           Opiekun – Katarzyna Perz

  • Zespół NO PERFECT – Szkoła Podstawowa w Suchożebrach

           Opiekun – Agnieszka Strus i Ewa Stasiuk

  • Duet: Wiktoria Sierpień i Szymon Jóźwik – Szkoła Podstawowa w Krzesku – Królowa Niwa

           Opiekun – Patrycja Rafał

  • Mała Canzona – Szkoła Podstawowa nr 8 im. Stefana Kardynała Wyszyńskiego w Siedlcach

           Opiekun – Dariusz Różański

 

SZKOŁA PODSTAWOWA KL. IV – VI

  1. Tomasz Ługowski – Zespół Oświatowo – Wychowawczy w Białkach

           Opiekun – Jadwiga Omiljan

 

  1. Alicja Prochenka – Szkoła Podstawowa w Dziewulach

           Opiekun – Barbara Kędzierska i Krzysztof Prochenka

 

  1. Lena Masiak – Szkoła Podstawowa w Grali Dąbrowiźnie im. Kawalerów Orderu Uśmiechu

           Opiekun – Ewa Masiak

 

Wyróżnienie:

  • Katarzyna Żur – Szkoła Podstawowa nr 5 w Siedlcach

           Opiekun – Joanna Sadowska-Wołowska

  • Duet: Jadwiga Mitura i Julia Waszczuk – Szkoła Podstawowa nr 10 im. Księżnej Aleksandry Ogińskiej w Siedlcach

           Opiekun – Ewa Bielińska

 

SZKOŁA PODSTAWOWA KL. VII – VIII

        1. Anna Michalak/Audi Vide (akompaniament: Piotr Dąbrowa-akordeon, Joanna Staręga-tamburyn uczennica kl. VIII SP) – Zespół Oświatowy im. Jana Pawła II w Stoku Lackim

            Opiekun - Piotr Dąbrowa 

 

        2. Olga Masiak – Szkoła Podstawowa w Grali Dąbrowiźnie im. Kawalerów Orderu Uśmiechu

            Opiekun – Ewa Masiak

 

        3. Duet: Maja Harasim i Iga Tymańska – Zespół Oświatowy w Pruszynie

           Opiekun – Maciej Turkowski

 

Wyróżnienie:

  • Chór Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Skórcu

           Opiekun – Iwona Dąbrowska i Anna Iwanek

 

SZKOŁY PONADPODSTAWOWE I PONADGIMNAZJALNE

  1. Gabriela Wnorowska – I Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Prusa w Siedlcach

           Opiekun – Maciej Turkowski

 

  1. Olga Jagieło – Manufaktura Dźwięków

           Opiekun – Alicja i Michał Ostromeccy

 

DOROŚLI I SENIORZY

  1. UliBabki – Gminny Ośrodek Kultury w Zbuczynie

           Opiekun – Urszula Chruściel i Marcin Chojecki

 

  1. Zespół Kameralny Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Mordach – Miejsko-Gminna Biblioteka im. Ireny Ostaszyk w Mordach

            Opiekun – Zofia Werle

 

  1. Zespół wokalny Radość – Stowarzyszenie Aktywności Lokalnej Radość

            Opiekun – Aneta Kaczmarska i Ryszard Boruc

 

Wyróżnienie:

  • Jakub Lachowski – zgłoszenie indywidualne

 

Laureaci wystąpią podczas Koncertu Galowego, który odbędzie się 30 stycznia 2020 r. o godz. 14.00 w Domu Pracy Twórczej "Reymontówka" w Chlewiskach. Już dziś zapraszamy - wstęp wolny!

 

Kontakt

Gminny Ośrodek Kultury
w Zbuczynie

tel. 515 783 251, 500 799 675
e-mail: kontakt@gokzbuczyn.pl
ul. Jana Pawła II 3,
08-106 Zbuczyn
godz. pracy pn-pt 9.00-17.00

Nasze plakaty

Kalendarz imprez

Wrzesień 2020
N P W Ś C Pt S
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30