18 stycznia przekazaliśmy zebrane wspólnie z partnerami na terenie gminy Zbuczyn słodycze, organizatorowi akcji.

Ofiarowane przez mieszkańców Gminy Zbuczyn w ramach akcji Wrzuć cukierka do pudełka radość dzieci będzie wielka38 kg słodyczy, trafi teraz do domów dziecka z terenu regionu siedleckiego. Batony, czekolady, ciastka i cukierki zebrane w 4 dużych workach - efekt dobrych serc dzieci i młodzieży, zbierane były w Gminnym Ośrodku Kultury w czasie od początków grudnia ub. roku do 17 stycznia br.

Poza zaangażowaniem GOK, słodycze w tak dużej ilości gromadziliśmy przy dużej pomocy naszych Partnerów: Urzędu Gminy Zbuczyn, Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Zbuczynie, pracowników i Klientów sklepu "Rzeźnik" w Zbuczynie, Szkoły Podstawowej w Krzesku-Królowej-Niwie, Niepublicznej Szkoły Podstawowej w Izdebkach Kosnach, Szkoły Podstawowej w Czuryłach, Niepublicznej Szkoły Podstawowej w Ługach Wielkich, Szkoły Podstaowej w Borkach Kosach i Szkoły Podstawowej w Dziewulach.

W sobotę, 18 stycznia podczas Gali Charytatywnej New Year's Party "Dzieci Eurolingua Siedlce dzieciom lokalnie i międzynarodowo", słodycze przekazali organizatorowi akcji: dyrektor GOK - Krzysztof Boruta i koordynator projektu - Emilia Biarda.

Zdjęcie z gali w MOK Siedlce: Sylwia Tarkowska/Tygodnik Siedlecki